pátek 20. července 2012

Kukač podruhé :o)

    Proč podruhé? když nikde není ani Kukač poprvé? ... Blog píšu teprve chvíli a první setkání bylo před rokem, takže o něm píše třeba pořadatelka Tap nebo Kiarka. Ani se tomu nechce věřit, že je to jen rok, co jsem se vetřela do báječné společnosti scrapzávislaček, protože za tu dobu se toho tolik událo a taky mám pocit, že hoplky znám už roky :o) Proto se snažím na každé setkání vymyslet nějaké malé překvapení v podobě dárečku. Loni to byly Tic-Tacy.....


.... a letos to byly Orbitky respektive pidikrabička na ně. Byla to sice piplačka, ale myslím, že splnily účel a udělaly radost :o)

 


     Letos byl srazík čtyřdenní, takže jsem stihly nejen pokecat, nacpat se výbornýma frgálama, ale i tvořit :o) Díky šikovným a rychlejším hoplkám nebudu vypisovat, jak to bylo skvělé, úžasné, neskutečné, nabijející, tvořící adt. protože fakt BYLO a jen bych se opakovala, navíc bohužel nemám cit pro psaní a stejně bych to tak pěkně nenapsala, tak sem dám jen odkaz na blogy.... Didi, Helge, Iriski, Lei a Tap. Ale PODĚKOVAT chci za všechno a všem:o)))) Díky moc a už teď se těším na další setkání.....


Krásný zbytek léta.


3 komentáře:

  1. Veru, já ti musím ještě jednou za tvé dárečky poděkovat...pro samou krásu jsem nesnědla ani obsah (jako ostatně asi ani další hoplky :-)). Oceňuji, jak na nás s předstihem myslíš a vždy překvapíš.

    OdpovědětVymazat
  2. Jé, takovou krabičku jsem dostala kdysi na srazu od Haňule:-), dělalas to podle ní? Pořád ji používám. Ty tvoje taky vypadají krásně, i když mi nejdou rozkliknout - tedy zvětšit :-). A váš srazíček...super!, všechny reportáže jsem přečetla :-).

    OdpovědětVymazat
  3. Hani, já na něco podobného narazila na Youtube, když jsem hledala inspiraci a až pak jsem si vzpomněla na dáreček od Haňule (mám ji také schovanou). Krabičku mám dělanou trochu jinak.... vzpomenout si dřív, tak jí udělám podle ní a bylo by to jednodušší :o)

    OdpovědětVymazat