úterý 30. dubna 2013

Satalice

  Tentokrát se celorepublikový srazík konal v Praze, což jsem samozřejmě uvítala, protože je to jen hoďku cesty.... Cestu do Prahy jsem musela zvládnout sama, protože Isa jako zodpovědná organizátorka musela být na místě mezi prvními, ale zpátky už jsme jely spolu.... Moc jsem se těšila, že uvidím zase holky, které jsem poznala již před 4lety na mém prvním scrapsrazu, pokecáme, zatvoříme a také poznám nové tváře.
Většina dorazila v pátek na společnou večeři, po které jsme se shlukly na chotbě, prohlížely alba a kecaly do noci.
 

   Ráno po snídani jsme měly připravenou místnost na tvoření s úžasnými dárečky.... plackou "žiju scrapbookem", pexesem, deštníkem a sadou čtvrtek se vzorníkem od Grand papíru... to jsme musely být hodné, když "Ježíšek" (čti Gabreta) nám toho tolik nadělil :o) Byla jsem ve skupince s Jíťou, Unkou, Dagulkou a Maruškou (Koma - Scrapglamour).... lepší společnost jsem si nemohla přát :o))))
Za úkol jsme měly vytvořit stránku na téma "Láska" s podmínkou, kterou jsem vylosovala, což byl ozdobený roh.


Použila jsem fotky našich draků z nedávného focení a zde je má stránka:

 

Dalším úkolem bylo vytvoření visačky jako upomínku na tento srazík. Vytvořila jsem visačku v barvách pro mě dosti nezvyklých a tak moc jsem byla nadšená, že jsem si jí chtěla nechat.... takže jsem vyrobila ještě jednu na výměnu :o))) Poznáte která je moje?...... Ta VPRAVO! To koukáte že!.... Tu druhou jsem si vylosovala a je od Katie.


 Chtěla jsem využít volného času a vytvořila jsem ještě jednu stránku.... Aktijka dovezla novinková razítka od PaperArtsy a Ranger Dylusions, jsou úžasná a já měla potřebu je vyzkoušet, takže i když se tématicky vůbec nehodily k fotkám, musela jsem je na stránku "nacpat" :o))) Ale nevypadá to špatně, co říkáte?


A protože jsme tvořily zase do noci, odpadla jsem jak mimčo. Ráno jsme ještě zvládly tombolu. Každá měla za úkol připravit jeden dáreček pro scrapkolegyňku a jeden dáreček si opět vylosovat. Já jsem ozdobila notýsek, jehož základ jsem koupila v papírnictví.Následovalo už jen rozločení a cesta domů....... Byl to báječně strávený víkend a moc děkuju organizátorkám i všem zúčastněným za skvělou atmosféru a už teď se těším na další setkání.....

Ještě společné závěrečné fotoDalší reportáže a pohledy si můžete přečíst u Irisky, Gabrety, Helge a Isobelky.
2 komentáře:

  1. Žlutá - Tvoje typická barva visačky :-) Je krásná a stránky jsou taky boží, ale ty už jsou ve Tvých barvách :-)
    Sraz jsme si užily!

    OdpovědětVymazat
  2. Vidím, že visačkou ses vymanila ze svého zelenomodrého "brnění" a rozhodně je to povedené! :)

    OdpovědětVymazat