neděle 5. května 2013

Mezinárodní den scrapbookingu

 Tento den připadá vždy na první květnovou sobotu, což bylo včera.... Loni jsem prošvihla všechny akce, ale letos jsem se zúčastnila hned dvou souteží. Jednu vyhlásila Didi na Pretty Papers, úkolem bylo vytvoření jarní visačky v 90ti minutovém limitu.... a to byla výzva :o)


Protože šablonu bohužel ještě nevlastním, musela jsem hledat ve svých zásobách výseků..... a naštěstí tam dva výseky velké visačky byli.... Na základ jsem použila Distress Ink a postříkala vodou, aby se barvičky trochu rozpily, pak jsem trochu ťupkala přes mřížku z bonboniéry a natiskla razítka. Na kytičku jsem použila razítka Hero Arts, které jsem bíle naembossovala a opět vybarvila Distress Inky. Vystříhala, zohýbala a připevnila brads a bylo hotovo.... bohužel jsem tvořila pod stresem, protože nejen časový limit rychle utíkal, ale za krk mi funěly draci a čekali až budu hotová, abychom mohli vyrazit ven.... Celé dopoledne bylo hnusně a jakmile jsem usedla ke scrapu (tak jako na potvoru) vylezlo sluníčko..... Stihla jsem vše... visačku i procházku s draky, výjimečně i s těmi velkými..... a užili jsme si to :-)))


Druhou challenge vyhlásil tým Papero Amo na téma Proč scrapuji? Prvním důvodem je relax a možnost seberealizace, kterou mi scrapbooking poskytuje a druhým je zaznamenání chvilek, zážitků a prostě všeho, co se kolem těch našich draků točí...... Jsou to nejkrásnější a nejúžasnější, co jsem v životě poznala, i když né vždy mám tento pocit :o))), je to prostě daný fakt...... a zde je stránka, ze které mám velkou radost, jen mě moc mrzí, že tam chybí manžel.... pak by to bylo dokonalé......


Mám hotovo :o) Jdu budit Maxe a mizíme zase ven.
Děkuji za nakouknutí a přeji Vám krásný zbytek neděle.

1 komentář:

  1. tyjo...tys toho stihla. :-O a jedno hezčí než druhé!!! stránka je moc krásná. svěží, v krásných barvách a taaak láskyplná!

    OdpovědětVymazat